Kinderen de Borgstee knutselen voor de Wierde

02-06-2016 15:39:39 door inGrijpskerk.nl

 

Op woensdag 8 juni is er weer ‘Zomerdagmarkt met Meer in de Wierde’ van 10.30-16.00
Deze start om 10.30 met de aardappel schilwedstrijd om de ‘Gouden Aardappel’ met mooie boodschappen manden. Wie maakt van de aardappel en of van de schil het mooiste kunstwerkje? Er is een deskundige jury aanwezig. Ook worden er prachtige kunstwerken van leerlingen en/of groepen van onze school tentoongesteld. Foto's van de kunstwerken staan hieronder, u kunt ze natuurlijk op deze woensdagmiddag in het echt bewonderen

Delen

Volg ons

Recente nieuwsberichten

Vandaag in Grijpskerk
19 november 2018
Maandag
Minima
°
Maxima
°
Huidige temperatuur
°
Agenda van vandaag
Morgen in Grijpskerk
20 november 2018
Dinsdag
Minima
°
Maxima
°
Agenda van morgen
Registreren Inloggen