CdK René Paas brengt bezoek aan De Nieuwe Wierde

Vrijdag 29 september ontvingen de collegeleden van Zuidhorn de Commissaris van de Koning in de provincie Groningen, René Paas, van harte welkom in de gemeente Zuidhorn. De commissaris bracht van 9.00 – 14.00 uur een werkbezoek aan de gemeente.

Programma
Na ontvangst op het gemeentehuis in Zuidhorn hadde heer Paas een gesprek met het college. Tijdens dit gesprek kwamen actuele onderwerpen aan de orde. Wethouder Henk Bakker ging onder meer in op de diverse infrastructurele bouwprojecten in onze gemeente zoals de spoorbrug over het Van Starkenborgkanaal, de tafelbrug tussen Noordhorn en Zuidhorn, de brug en rondweg Aduard en de brug Nieuwklap. Wethouder Fred Stol sneed onder meer het onderwerp snel internet aan en wethouder Bert Nederveen ging in op de vele initiatieven in de Zuidhorner samenleving. Een voorbeeld van zo’n initiatief is de oprichting van de dorpscoöperatie de Nieuwe Wierde in Grijpskerk. Het college namde CdK mee naar de Nieuwe Wierde. Hier kreeg hij een toelichting op het ontstaan ervan en maakt hij kennis met de belangrijkste betrokkenen zoals onder meer NNCZ en de dorpscoöperatie Grijpskerk Verbonden, die vorige week officieel is opgericht.

Het werkbezoek eindigde met een lunch in de Nieuwe Wierde samen met de raadsleden van de gemeente Zuidhorn.

Vandaag in Grijpskerk

  • Geen activiteiten bekend

Binnenkort in Grijpskerk