Amper mobiele telefonie Tele2 en T-Mobile door werkzaamheden

Amper mobiele telefonie Tele2 en T-Mobile door werkzaamheden

Klanten van T-Mobile en Tele2 hebben mogelijk gemerkt dat ze niet tot nauwelijks bereikbaar zijn. Dat heeft volgens de klantendesk van beide providers te maken met werkzaamheden nabij Grijpskerk. Deze werkzaamheden kunnen vijf dagen duren en zijn niet vooraf gemeld.

Op de website van beide providers is via een kaartje te zien welk gebied momenteel last heeft van het gebrek aan netwerk. Het gaat om een gebied in een ruime omgeving van ons dorp: van Lutjegast tot Kommerzijl en van Noordhorn tot Visvliet. Op de storingenpagina staat beschreven: ‘Kans op verstoring op bellen en internet door geplande werkzaamheden’.

Voor zover bekend hebben gebruikers van Vodafone en KPN geen klachten.

Vandaag in Grijpskerk

  • Geen activiteiten bekend