14 maart 1985. De eerste werkdag van Sandra Verstappen als juf in groep 1 op openbare basisschool De Triangel. Dit jaar is Sandra 40 jaar juf op deze school en ze is benieuwd hoe het al haar leerlingen is vergaan. En misschien in het bijzonder de klas uit 1985 waar ze ooit mee begon. Ze kijkt ernaar uit om de kleuters van toen te ontmoeten op de reünie van de openbare basisschool op 28 juni aanstaande.
Het lijkt juf Sandra fantastisch om de klas van toen zoveel mogelijk compleet te ontmoeten. Sandra: “In stroomde halverwege dat schooljaar in. Er zijn nog foto’s van het eerste paasfeest dat kort erna werd gevierd. Een aantal van hen is daarop te zien. En uiteraard staat iedereen op een groepsfoto uit dat jaar. Ik ben zo benieuwd hoe het met iedereen gaat. Sowieso praat ik graag bij met al die leerlingen die ik in de afgelopen 40 jaar als juf mocht hebben. Het moeten er ongeveer duizend zijn geweest. Ik maak voor iedereen tijd om bij te praten.”
Op zaterdag 28 juni aanstaande is er op en rond het schoolgebouw van De Triangel een reünie voor oud-leerlingen van de school én leerlingen die daarvoor openbaar basisonderwijs hebben gehad in Grijpskerk. Oud-leerlingen, voormalig docenten en vrijwilligers kunnen zich opgeven via www.reunie-triangel.nl. Iedereen is van harte welkom. De deelname bedraagt €12,50. En wat betreft die klas uit 1985: “Het zou een prachtig cadeau zijn als ik die lachende gezichten van toen weer in het echt mag zien”, aldus Sandra Verstappen.
Dit portal is tot stand gekomen met dank aan Ondernemend Grijpskerk en Dorpsraad Grijpskerk